Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Dvoudílné plavky: typy plavek

Spokojenost našich zákaznic a zákazníků je pro nás na předním místě. Proto jsme dali hlavy dohromady a vylepšili a zjednodušili Vaše nakupování. Již tradičně vycházíme vstříc všem ženám s různou velikostí horního a dolního dílu. Ve výběru jednotlivých modelů můžete využít možnost pořídit si plavky různé velikosti. Nově jsme však vytvořili jednoduchý filtr dle typu plavek, který Vám může zrychlit a zpříjemnit nakupování plavek. Dvoudílné plavky jsme rozdělili do tří typů plavek na bikiny, elegantní a sportovní.

Bikiny

Je docela pravděpodobné, že jste se setkali s tím, že se za bikiny považují veškeré dvoudílné plavky. Ve skutečnosti ale lidé bikinami často chápou klasické dvoudílné plavky s trojúhelníčkovou podprsenkou. V nabídce Prádla Elegant naleznete bikiny v mnoha variantách a s dolními díly v různých střizích. Jistě oceníte také jejich příznivou cenu.

Elegantní plavky

K elegantním plavkám jsme přiřadili dvoudílné plavky s květinovými a výraznými vzory, s podprsenkami ve střizích push-up, bardot a bandeau. Bandeau je typická soft podrsenkou, zatímco push-up a bardot spíše poprsí nadzvedává a vytváří plnější dekolt. Jedná se o  nejprodávanější typy plavek, které si oblíbily ženy všech postav.

Sportovní plavky

Sportovně založené ženy jistě ocení naší poměrně širokou nabídku sportovních dvoudílných plavek. Tyto plavky se vyznačují jednoduchým střihem, bez zdobení. Zvolit můžete mezi podprsenkou s trojúhelníčkovými košíčky, nebo sportovní podprsenkou na široká nebo úzká ramínka. Kalhotky mohou být typu boxerky, anebo panty.