Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jednodílné plavky: typy plavek

Jednodílné plavky jsou stálicí ve světě plavek. To ale nutně nemusí znamenat, že jejich výběr bude fádní a zkostnatělý. Naopak - jednodílné plavky hýří barvami, vzory, zajímavými detaily a módním návrhářům přináší široké pole působnosti. Bývají vyhledávané ženami s plnoštíhlou postavou, ale sluší také velice štíhlým ženám. Známkou jejich obrození jsou současné módní přehlídky, kde pomalu vytlačují jednodílné dámské plavky dvoudílné plavky.

Pro Vaši lepší orientaci jsme si dovolili  jednodílné plavky přerozdělit na čtyři typy: elegantní, monokiny, plavkové šaty a sportovní. Jednoduchý filtr naleznete v horní liště pod úvodním textem kategorie Jednodílné plavky.

Elegantní

K elegantním plavkám jsme přiřadili plavky s aplikacemi, zdobením a výraznými vzory. Budou vyhledávané ženami s vytříbeným stylem. K dispozici jsou také nadměrné velikosti plavek.

Monokiny

Monokiny jsou zvláštním typem plavek - jsou zdobené průzory a průstřihy v oblasti boků, výstřihu a bříška. Trendem léta 2017 jsou dvojdílné monokiny, které vypadají na první pohled jako jednodílné, ale jedná se o dva kusy: plavkovou podprsenku a prodloužené plavkové kalhotky se zavazováním na šíji.

Sportovní

Sportovní plavky jsou vhodné pro kondiční plavání v bazénech. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plavkoviny, odolné vůči chlóru a opotřebení. Jsou k dostání také v nadměrných velikostech,