Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak správně pečovat o funkční prádlo?

 Cvičíte rádi? Pak jistě nedáte dopustit na funkční oblečení. To znásobuje dobrý pocit při cvičení tak o 150 procent... Pro Váš maximální užitek ze sportu jsme pro Vás připravili nejen fitness kolekci oblečení, ale i vybrané dámské a pánské spodní prádlo. V naší nabídce naleznete dámské sportovní spodní prádlo, sportovní podprsenky a sportovní legíny.  

Funkční legíny Izabela
Fitness legíny Katy
Funkční legíny Flower
Funkční 3/4 legíny Gabi

Funkční oblečení má spoustu výhod

Jako funkční označujeme to sportovní oblečení, které má termoregulační vlastnosti, odvádí vlhkost od pokožky směrem do další vrstvy a ven, má nízkou hmotnost a extra elastické vlastnosti.

  8 výhod funkčního oblečení:

  • nemusí se dlouho sušit
  • při sportu se Vám oblečení na tělo nepříjemně nelepí
  • máte absolutní svobodu při pohybu
  • Vaše poprsí bude díky sportovní podprsence výborně zpevněné
  • okraje, ani švy Váš netlačí a nikde se nezařezávají
  • pokožka může volně dýchat, tudíž se nemusíte obávat vzniku opruzenin, ani alergických reakcí
  • vydrží dlouho jako nové

Funkční oblečení pereme obdobně jako jemné prádlo

Ve funkčním prádle se  trvale usazují mikročástice soli, které mohou póry prádla zanášet. Proto je důležité používat na praní speciálně upravené prací prostředky na funkční prádlo. Je vždy vhodné seznámit se s doporučeným způsobem praní na visačce. Většinu oblečení je možné prát v pračce na teplotu do 40°C. Zvolte šetrný prací program, nebo sportovní program. V žádném případě nepoužívejte aviváž, mohli byste vlákna trvale poškodit (pozor si také dávejte na prací prášky s příměsí aviváže). Perte vždy naruby.  Pro spodní prádlo doporučujeme používat také textilní sáček na šetrné praní spodního prádla.

Sušička je pro funkční oblečení tabu

Nedoporučuje se sušit v bubnové sušičce. Prádlo samo o sobě schne velice rychle, takže to není žádná nevýhoda. Žehlení je u některých výrobků možné - řiďte se proto pokyny výrobce.

 

 

   Vaše Jarka z ELEGANT.cz