Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak správně používat samodržící silikonovou podprsenku?

Už žádné nepříjemné otlaky od podprsenky, zařezaná ramínka, nebo koukající podprsenka z pod oblečení. S touto podprsenkou nastává doslova revoluce.

Silikonová podprsenka

Silikonová podprsenka přilne jako druhá kůže

Silikonová podprsenka je vhodná k šatům s vykrojenými zády, nebo s hlubokými výstřihy. Jedná se o typ zvaný dekoltka. Silikonová (nalepovací samodržící podprsenka) podprsenka z naší nabídky pevně drží na místě sama, jsou k ní však přiložená také silikonová ramínka i silikonové zapínání obvodu. Je  vyrobena z kvalitního lékařského silikonu. Přilne k tělu jako druhá kůže a dokáže zvětšit poprsí o 2-3 velikosti.

Kdo ji vyzkoušel, může říci, že při nošení se dostavuje úplně jiný nový pocit z podprsenky. Na výběr jsou čtyři velikosti košíčků: A, B, C, D (nebo dle skladových zásob). 


Nebojte se silikonových vycpávek, působí přirozeně

Hodit se Vám mohou také silikonové vycpávky určené do klasické podprsenky. Tyto vycpávky zvětšují a modelují poprsí a vytváří plnější dekolt. Díky pohodlnému materiálu barevně i omakem připomínající lidskou kůži a zajišťují diskrétní nošení a pocit svobody. Před vložením do podprsenky zahřejte vycpávky na pár sekund v rukou a umístěte je dle vlastních požadavků tak, aby vznikl žádaný efekt sblížení, nebo zvednutí poprsí.  

Silikonové vycpávky

Samodržící podprsenka

Samodržící podprsenka Vám dodá sebevědomí

Jako další varianta se nabízí samodržící podprsenka s vnitřní silikonovou vrstvou. Ta na první pohled připomíná klasickou podprsenku, takže některým ženám vyhovuje více. Při jejím používání se řiďte stejnými pokyny jako u silikonové podprsenky.


Pokyny k použití samodržící podprsenky

  • Před použitím podprsenky nepoužívejte  na aplikovanou oblast přípravky jako krémy, balzámy, pudry, nebo parfémy.  Podprsenku přikládáme na čistou, suchou pokožku.
  • Rozepněte nejdříve středovou sponu podprsenky a odstraňte ochrannou fólii, kterou si uschovejte pro další použití. Košíčky se lepí zvlášť. Po přiložení košíčku jej tlačte k pokožce po dobu několika sekund. Stejný postup zvolte i u druhého košíčku a nakonec zapněte sponu. Čím dále od sebe upevníte košíčky, tím větší push-up efekt bude.
  • Po použití podprsenku opláchněte mýdlovou vodou a nechte vyschnout při pokojové teplotě (neutírejte), po té  přiložte opět krycí ochranné fólie.
  • Nenalepujte na podrážděnou, nebo poraněnou pokožku.