Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jak správně používat samodržící silikonovou podprsenku?

Už žádné nepříjemné otlaky od podprsenky, zařezaná ramínka, nebo koukající podprsenka z pod oblečení. S touto podprsenkou nastává doslova revoluce. Dámské samodržící podprsenky jsou skvělou volbou pod šaty, topy bez ramínek i trička s elegantním výstřihem na zádech.

Silikonová podprsenka
Silikonová podprsenka

Silikonová podprsenka přilne jako vaše druhá kůže

Silikonová podprsenka je vhodná k šatům s vykrojenými zády, nebo s hlubokými výstřihy. Jedná se o typ zvaný dekoltka. Silikonová (nalepovací samodržící podprsenka) podprsenka pevně drží na místě sama, jsou k ní však přiložená také silikonová ramínka i silikonové zapínání obvodu. Je  vyrobena z kvalitního lékařského silikonu. Přilne k tělu jako druhá kůže a dokáže zvětšit poprsí o 2-3 velikosti.

Na výběr jsou čtyři velikosti košíčků: A, B, C, D (nebo dle skladových zásob). 


Nebojte se silikonových vycpávek, působí přirozeně

Hodit se vám mohou také silikonové vycpávky určené do klasické podprsenky. Tyto vycpávky zvětšují a modelují poprsí a vytváří plnější dekolt. Díky pohodlnému materiálu barevně i omakem připomínající lidskou kůži a zajišťují diskrétní nošení a pocit svobody. Před vložením do podprsenky zahřejte vycpávky na pár sekund v rukou a umístěte je dle vlastních požadavků tak, aby vznikl žádaný efekt sblížení, nebo zvednutí poprsí.  

Silikonové vycpávky
Silikonové vycpávky

Samodržící podprsenka
Samodržící podprsenka

Samodržící podprsenka vám dodá sebevědomí

Jako další varianta se nabízí samodržící podprsenka s vnitřní silikonovou vrstvou. Ta na první pohled připomíná klasickou podprsenku, takže některým ženám vyhovuje více. Při jejím používání se řiďte stejnými pokyny jako u silikonové podprsenky. V nabídce je nejen béžová, ale také černá samodržící podprsenka s krajkou.


Pokyny k použití samodržící podprsenky

  • Před použitím podprsenky nepoužívejte  na aplikovanou oblast přípravky jako krémy, balzámy, pudry, nebo parfémy.  Podprsenku vždy přikládejte na čistou, suchou pokožku.
  • Rozepněte nejdříve středovou sponu podprsenky a odstraňte ochrannou fólii, kterou si uschovejte pro další použití. Košíčky se lepí zvlášť. Po přiložení košíčku jej tlačte k pokožce po dobu několika sekund. Stejný postup zvolte i u druhého košíčku a nakonec zapněte sponu. Čím dále od sebe upevníte košíčky, tím větší push-up efekt bude.
  • Po použití podprsenku opláchněte mýdlovou vodou a nechte vyschnout při pokojové teplotě (neutírejte), poté  přiložte opět krycí ochranné fólie.
  • Nenalepujte na podrážděnou, nebo poraněnou pokožku.
Návod na nasazování samodržící podprsenky