Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

BasBleu

25 produktů

O firmě BasBleu

Firma BasBleu byla založena v roce 1992. Zaměřuje se zejména na výrobu punčochového sortimentu s výborným poměrem kvality a ceny. Pečlivě vybrané příze jsou dodávané od renomovaných firem. Značku znají mnohé země napříč Evropou.

Těhotenské legíny

Legíny má v šatníku téměř každá žena. Jsou neuvěřitelně pohodlné a vhodné pro všechny typy postav. Pokud se dobře zkombinují se slušivým delším topem či tunikou, je na záviděníhodný outfit zaděláno. Ani v těhotenství se nemusíte legín vzdát. Stačí si vybrat z mnoha modelů značky BasBleu.

Sportovní podprsenky

Vaše sportovní aktivity budou ihned příjemnější s našimi sportovními podprsenkami s výraznou oporou. Vyzkoušejte novinku značky BasBleu, která vás dozajista příjemně překvapí.  

Punčochy

Svůdné punčochy s elegantním vzorem značky BasBleu osvěžily naši stávající nabídku. Budou se hodit do společnosti i do kanceláře. Díky silikonovým páskům umístěných na vnitřní straně okraje nebylo nošení punčoch nikdy snazší. Dejte sbohem podvazkovým pásům, odvažte se v samodržících punčochách BasBleu a nechte vyniknou pravou krásou vašich nohou.