Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plavky - Azulena

Užijte si bezstarostné koupání a léto plné zábavy v plavkách od Prádla Elegant. Novou kolekci plavek jsme pro vás pečlivě vybrali podle aktuálních trendů, ponechali jsme oblíbené stálice a doplnili o výprodej plavek. V naší nabídce najdete nejen klasické dámské plavky jednodílné, dvoudílné nebo sportovní, ale i moderní tankiny či monokiny.

Na své si přijdou samozřejmě také pánové. Nabízíme klasické pánské plavky i populární koupací šortky. Plavky pro děti v našem e-shopu jsou z kvalitní a odolné plavkoviny. Vybírejte z širokého sortimentu, máme plavky různých střihů, pestrých barev a všech velikostí.

Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Typ plavek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Střih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramínka
Zapínání
Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Značka
Cena

199 - 400

11 produktů

Značka Azulena

Jedná se o značku, která působí na evropském trhu poměrně krátce, od roku 2014. Nicméně si dokázala získat množství příznivců, což dokládá i akce Miss Azulena 2016. Jejich cílem je udávat nový rozměr plážové módě. Je přesvědčená, že nic nenahradí spokojenost zákaznic. Chce, aby ženy mohly nakupovat sortiment plavek Azulena s úsměvem a přesvědčením, že našly plavky, které podtrhnou jejich krásu, jedinečnost a pozvednou jejich sebevědomí.

Azulena: každoročně nová kolekce

Do nabídky jsme zařadili originální výběr z  kolekce značky Azulena. Potěšit se a nakoupit si plavky Azulena je možné již dnes. Dámské dvoudílné plavky jsou připraveny a čekají jen na Vaší objednávku. K dispozici jsou bikiny, dámské plavky typu push-up, a to v oblíbených vzorech a barvách. Samozřejmostí je možnost rozdělení plavek na různé velikosti horního a dolního dílu.