Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plavky - Alpha Male

Užijte si bezstarostné koupání a léto plné zábavy v plavkách od Prádla Elegant. Novou kolekci plavek jsme pro vás pečlivě vybrali podle aktuálních trendů, ponechali jsme oblíbené stálice a doplnili o výprodej plavek. V naší nabídce najdete nejen klasické dámské plavky jednodílné, dvoudílné nebo sportovní, ale i moderní tankiny či monokiny.

Na své si přijdou samozřejmě také pánové. Nabízíme klasické pánské plavky i populární koupací šortky. Plavky pro děti v našem e-shopu jsou z kvalitní a odolné plavkoviny. Vybírejte z širokého sortimentu, máme plavky různých střihů, pestrých barev a všech velikostí.

Filtr
Velikost
Barva

Parametry

Velikost
Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ plavek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnost

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Barva

Filtrovat můžete i více barev současně.

Balení
Značka
Cena

489 - 729

16 produktů

Nabídka Alpha Male

V nabídce značky Alpha Male naleznete množství modelů pánských plavek. Plavky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu značky Carvico, navíc v antipeelingové úpravě. Vysoce módní produkty této značky naleznete jako plavkové boxerky, volné pánské bermudy na plavání, pánské slipové plavky nebo šortkové plavky pro muže. Z širokého výběru modelů se nelze jinak než vybrat.

Pánské plavky Alpha Male

Kvalitní pánské plavky Alpha Male jsou vyrobeny předním evropským výrobcem plavek. Všechny modely těchto plavek jsou jedinečné a zajímavé svým střihem, barvou i vzorem. Vybere si opravdu každý. Vyzkoušejte a nebudete chtít již jiné. Alpha Male - plavky pro opravdové muže.