Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

9fashion

15 produktů

Značka 9fashion

Posláním značky 9fashion je docílit absolutního pohodlí při nošení jejich výrobků. Značka apeluje na ženskost svázanou s praktičností v souladu se soudobou módou. Jsou si vědomi, že pokožka je v období těhotenství extrémně citlivá, a proto používají jen certifikované elastické tkaniny a vybírají střihy s ohledem na pohodlí při nošení. Používají pouze přírodní materiály. Své modely navrhují s pravou vášní a odhodláním jít si za svým cílem.

Těhotenské topy

Kdo by v těhotenství netoužil po pohodlí. Nyní můžete dát vale vytahaným tričkám v XXL velikostech, které vám nesluší. Vyberte si a noste po celou dobu vašeho těhotenství a v období kojení slušivý top, ve kterém budete šik za každých okolností.  9fashion má v nabídce těhotenské topy na kojení z kvalitní viskózy, které vás nezklamou.

Těhotenské legíny

Najít v období gravidity kalhoty, které dobře padnou a neškrtí či nepadají, je mnohdy problematické. Zaměřte se na naši nabídku těhotenské módy, za které si jistě vyberte. Značka 9fashion připravila těhotenské legíny, které se nezařezávají, přizpůsobí se různé velikosti bříška a lze je nosit ohrnuté i po porodu.