Saténové župany

Saténové župany jsou známé tím, že jsou mimořádně jemné, lehké, při nošení vyvolávají velice příjemné pocity s nádechem luxusu a v horkých letních dnech vás příjemně ochladí. Proto si také celá řada žen a dívek oblíbila saténové župany, které jsou pro ně nejen velice pohodlné na nošení, ale také zvýrazňují jejich ženskost. V naší široké nabídce tak můžete nalézt velmi kvalitní saténové župany v mnoha luxusních provedeních, barevných kombinacích a střizích, ze kterých si i díky skvělým cenám vybere každá žena či dívka ten pravý saténový župan, ve kterém se bude cítit opravdu dobře.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Velikost
Základní barva

Dámský saténový župan Liberia černý

Dámský saténový župan Liberia černý
602 Kč
729 Kč
Elegantní černý saténový župan zdobený černou elastickou krajkou.

Dámský saténový župan Liberia červený

Dámský saténový župan Liberia červený
602 Kč
729 Kč
Elegantní červený saténový župan zdobený černou elastickou krajkou.

Dámský saténový župan Liberia ecru

Dámský saténový župan Liberia ecru
602 Kč
729 Kč
Elegantní smetanově bílý saténový župan zdobený černou elastickou krajkou.

Nejprodávanější

1
Saténový dámský župan 90 vínový
Vínový saténový dámský župan.
473 Kč
572 Kč
2
Dámský saténový župan 130 černý
Dámský saténový župan černé barvy v délce 130 cm.
602 Kč
729 Kč
3
Dámský saténový župan 130 červený
Červený lehounký saténový dámský župan značky Dkaren.
602 Kč
729 Kč

Luxusní saténové župany v elegantních provedeních

Každá žena i dívka chce vypadat v jakémkoliv oblečení pokud možno co nejvíc elegantně a zároveň se cítit velmi pohodlně. Pokud i vy patříte mezi takové ženy, jsou pro vás naše luxusní saténové dámské župany skvělým řešením jak toho dosáhnout.

Nabízené saténové župany z naší nabídky internetového obchodu pradlo-elegant.cz jsou nejen velmi pohodlné, ale také ve vyrobené z vysoce kvalitního saténu od předních evropských výrobců. Díky luxusnímu provedení saténových županů v mnoha elegantních provedeních se může každá žena i dívka cítit opravdu skvěle a zvýraznit maximálně svou ženskost.

Saténové župany v provedeních, které skvěle padnou každé ženě

U nás můžete pořídit saténové župany v mnoha různých provedeních, co se týká barevných variant, délek, střihů nebo zdobení. Snadno tak můžete pořídit saténové župany s krajkami či jiným zdobením v délce ke kotníkům, do půlky lýtek nebo nad kolena. Velmi populární jsou také saténové župany s módními širokými rukávy a páskem. Nabídka je opravdu pestrá a díky elegantním designům dle poslední módy si zde na své přijde každá žena či dívka, která touží mít saténový župan, ve kterém se bude cítit jako v bavlnce.

Saténové župany zasíláme v dárkových krabičkách

Abychom vám dopřáli opravdový luxus, zasíláme tyto elegantní saténové župany balené v luxusních dárkových krabičkách. Skvěle tak můžete využít naše saténové župany také jako velmi luxusní dárek, který zaručeně potěší při jakékoliv příležitosti.

Nákupní Košík 0 ks zboží za 0 Kč