Podvazkové pásy

Podvazkové pásy jsou u mnoha žen a dívek oblíbeným druhem spodního prádla, pomocí kterého dávají velmi elegantním způsobem najevo svou rafinovanou ženskost. Najdou skvělé využití nejen u žen, které chtějí vypadat svůdně, ale především vám podvazkové pásy poslouží také jako velmi praktický doplněk spodního prádla, nebo jako komplet s podprsenkou, kalhotkami či tangy a také jako praktická pomůcka při držení punčoch. V naší nabídce nabizíme podvazkové pásy ve velmi moderních barvách a střizích s různými doplňky.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Velikost
Základní barva
Značka:

Nejprodávanější

1
Podvazkový pás P 07 černý
Luxusní modní podvazkový pás z elastického lesklého materiálu na zadním díle a krajky na předním...
222 Kč
269 Kč
2
Podvazkový pás P 32 černý
černý podvazkový pás z krajky.
321 Kč
389 Kč
3
Podvazkový pás Diamond garter belt
Elegantní krajkový podvazkový pás je vyroben z elastického materiálu s květinovým vzorem. V dolní...
338 Kč
409 Kč

Podvazkové pásy v moderních barvách

S podvazkovými pásy, které najdete v naší široké nabídce, bude každá žena, či dívka, opravdu šik, za jakékoliv situace. Stačí vám jen si vybrat podvazkové pásy z celé řady moderních barev a střihů s našimi elegantními motivy.

Na své si zde přijde každá žena a dívka, která chce působit elegantním a svůdným dojmem v průběhu celého dne. Nabízené podvazkové pásy skvěle využijí také nevěsty, které zde najdou velmi pohodlné a kvalitní bílé krajkované podvazkové pásy.

O špičkovou kvalitu podvazkových pásů se starají prestižní evropské značky

Pokud si vybíráte podvazkový pás, neměli byste hledět pouze na jeho vzhled a pořizovací cenu, ale také na kvalitu podvazkových pásů a jejich pohodlnost. V naší nabídce jsme pro vás skloubili vše dohromady a můžete tak u nás pořídit velmi kvalitní podvazkové pásy té nejvyšší kvality, kterou pro vás zajišťují oblíbené a prestižní evropské značky.

Snadno tak u nás pořídíte podvazkové pásy, které jsou zárukou maximální kvality, komfortu a elegance.

Praktické podvazkové pásy za dobré ceny

Podvazkové pásy, které najdete v naší široké nabídce spodního prádla v mnoha moderních barvách a střizích můžete využít hned několika praktickými způsoby. Skvělé uplatnění najdou naše podvazkové pásy jako komplet s podprsenkou, kalhotkami a tangy při držení punčoch. Veškeré nabízené podvazkové pásy jsou navíc k dostání za dobré ceny, které jinde nenajdete.

Nákupní Košík 0 ks zboží za 0 Kč