Plavky jednodílné

Dámské jednodílné plavky již dávno nejsou druhem plavek, který je určený pouze pro sportovní plavání někde v bazénu. Dnes již totiž můžete pořídit jednodílné plavky v celé řadě elegantních provedení, ve kterých se budete cítit velmi pohodlně a vypadat přitažlivě. Přesně takové jednodílné plavky najdete i v naší široké nabídce, kde si snadno díky celé škále různých střihů a barevných provedení vybere ty pravé plavky každá žena či dívka.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Velikost
Základní barva

Nejprodávanější

1
Jednodílné plavky Klara červený vzor
Prosím věnujte pozornost při výběru velikosti plavek Klara: Měřeno v nenataženém stavu, elasticita...
859 Kč
528 Kč
639 Kč
-26%
2
Dámské jednodílné plavky Beate černé s modrými květy
Originální krásné jednodílné plavky s květy.
836 Kč
1 012 Kč
3
Dámské jednodílné plavky Bianka push up
Modní vzor jednodílných dámských plavek z kvalitního italského materiálu značky Carvico s...
1 040 Kč
1 258 Kč

Pohodlné jednodílné plavky v elegantním provedení

Jednodílné plavky jsou nejvíce oblíbené u žen a dívek, které se pomocí nich snaží zamaskovat drobné nedostatky, jako je větší bříško nebo povislý zadeček, využívají je však ženy jakékoliv postavy. Jednodílné plavky jsou také známé svým pohodlným řešením, u kterého se nemusíte bát, že vám uplave vrchní nebo spodní díl plavek.

Chceme dopřát, maximální pohodlí a elegantní vzhled každé ženě. Proto jsme do nabídky našeho obchodu zařadili nejmodernější jednodílné plavky v celé řadě pohodlných střihů dle nejaktuálnější módy. Každá žena i dívka tak může u nás pořídit maximálně pohodlné jednodílné plavky ve slušivém sportovním provedení.

Široká nabídka jednodílných plavek od předních výrobců

Patříte mezi ženy, které na jednodílné plavky nedají dopustit? Pak vás jistě potěší naše široká nabídka velmi kvalitních jednodílných plavek od předních výrobců. Mezi tyto výrobce patří například Self, Lorin, Winner a celá řada dalších, kteří pro vás vyrábí jednodílné plavky v mnoha elegantních provedeních z těch nejkvalitnějších plavkových materiálů.

Díky tomu u nás můžete pořídit velice pohodlné jednodílné plavky v celé řadě nejmodernějších sportovních provedení, které najdou své uplatnění nejen při sportu, ale i při běžném plavání. Kvalitní materiály použité pro výrobu jednodílných plavek, vám zajistí jejich dlouho životnost a maximálně pohodlné provedení, které vám padne přímo na tělo.

Sportovní jednodílné plavky, se kterými okouzlíte

Doby, kdy jednodílné plavky vypadali skoro všechny stejně, jsou již dávno minulostí. Dnes už můžete vybírat z celé řady moderních sportovních střihů a snadno tak pořídíte velmi pohodlné jednodílné plavky ve sportovním provedení, které vám zároveň dodá na eleganci.

O tom se ostatně sami můžete přesvědčit v naší nabídce sportovních jednodílných plavek, kde si z opravdu pestré nabídky vybere ty pravé jednodílné plavky každá žena nebo dívka. Dopřejte si opravdový luxus v kombinaci s pohodlím a pořiďte si naše jednodílné plavky od předních výrobců, se kterými zaručeně okouzlíte všechny ve vašem okolí.

Nákupní Košík 0 ks zboží za 0 Kč